23 Kasım 2016 Çarşamba 22:25
Poyraz Karayel 70.bölüm fragmanı çıktı mı yeni bölüm 30 Kasım Kanal D
 Türk televizyonlarının beğeni ile takip edilen dizileri arasında yer alan Poyraz Karayel dizisi yepyeni bölümle sevenlerinin karşısında oldu. 23 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanan dizi ile ilgili gelişmeler sizlerle..

 

İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ali İl, İlker Aksum gibi usta isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ve sürükleyici bir hikayeye sahip olan Poyraz Karayel dizisi yine çok konuşulacak bir bölümle sevenlerinin karşısına çıktı.

Ayşegül’ün İsa için aranan ilik konusunda Çınar’dan teklif alması ile birlikte ortalık karışır. Öte yandan ilik konusunda eli kolu bağlı olan Poyraz Ayşegül’den işiteceği sözlerle şok olur. Uygun donör arayan Poyraz Ayşegül’den gelen bu teklifi kabul edip etmemekle kararsızdır.

Son bölüm özeti:

Dizimizin iki aşığı Poyraz ve Ayşegül birbirlerinin acı dolu geçen yıllarını öğrenmiş ve birbirlerine özlemle sarılmışlardır. Kötü sürprizler yüzünden hasretlerini ise çok uzun gideremezler.

İsa’ya acilen karaciğer nakli yapılması gerekmektedir. İsa’ya uygun donör bulunamaz ve zamanı azalmaktadır. Poyraz ise bu sırada Halil’in peşine düşmüştür. Halil’i takip eden Poyraz böylelikle örgütün bir sonraki hamlesini de görmüş olur.

Derede ölen çocukların başına gelenleri öğrenmek isteyen Ayşegül ise olayın peşine düşer. Bu yolda tehlikeli adımlar atacak olan Ayşegül’ün başı derttedir. Ayşegül ile Poyraz ilk kez yakınlaşır ve Ayşegül Çınar ile ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Çınar’ın da Ayşegül’e bir sürprizi vardır.

Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba yeni bölümleriyle Saat 20.00’de Kanal D’de!

Son Güncelleme: 21.11.2016 23:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş