16 Kasım 2016 Çarşamba 18:53
Poyraz Karayel 69.bölüm fragmanı çıktı mı 23 Kasım Çarşamba

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 68.bölüm ile 16 Kasım Çarşamba akşamı ekranlarda oldu. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Çarşamba akşamlarının en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de Poyraz Karayel diyebiliriz. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği başrollerinde ise İlker Kaleli, Ali İl, Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel dizisi son olarak 16 Kasım Çarşamba akşamı ekranlarda oldu.

Poyraz ve Ayşegül arasında yaşanan duygusal sahnelerin damga vurduğu dizide yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm özeti:

Poyraz ve Ayşegül ilk kez birbirlerinin acı dolu iki yılını öğrenmiş ve aralarındaki buzları da eritmişlerdir. Kötü sürprizler yüzünden çok hasret gideremezler. Patlamadan sonra karaciğer bekleyen İsa’ya acil olarak karaciğer nakli yapılması gerekmektedir İsa’nın zamanı azalmaya devam eder.

Bu sırada ise Poyraz ise Halil’in peşine düşer. Poyraz ise Halil’i takip ederek örgütün bir sonraki hamlesini öğrenmek için çaba gösterir ve öğrenir.

Derede ölen çocukların başına gelenlerle ilgili araştırma yapan Ayşegül bu yolda attığı tehlikeli adımlarla yürekleri ağızlara getirir. Ayşegül Poyraz ile uzun zaman ardından ilk kez yakınlaşır ve Çınar ile bir karar vermenin eşiğine gelir. Çınar’ın Ayşegül’e çok güzel bir sürprizi vardır.

Poyraz Karayel dizisi önümüzdeki hafta 23 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Son Güncelleme: 16.11.2016 22:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş