09 Kasım 2016 Çarşamba 12:03
Poyraz Karayel 68.bölüm fragmanı çıktı mı 16 Kasım Çarşamba son bölüm özeti

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 9 Kasım Çarşamba akşamı yeni bölümü ile yayınlandı. İşte detaylar..

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği başrollerinde ise İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Ali İl, İlker Aksum gibi isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. Poyraz Karayel dizisi bu hafta 67.bölümü ile 9 Kasım Çarşamba akşamı ekranlarda oldu.

Dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

67.bölüm özeti:

Gazeteci cinayetine tanıklık eden Poyraz soluğu hemen Ayşegül’ün yanında alır. Ayşegül ise Poyraz’ın Çınar ile ilgili söylediklerine inanmak istemez. Zülfikar ve Meltem ise Ummanların evine gelen polisleri aldatırlar ve sonra da kendilerine kalacak başka bir yer ararlar.

Babasının arkasından bir iş çevirmeye karar veren Sadreddin ise Yavuz ile ortak olabilmek için harekete geçer. Poyraz’ın peşine düştüğü Çınar’ın herkesi şaşırtan kararları da Sayguner evini karıştırır.

Şüpheli tavırları ile birlikte Çınar şüpheleri üstüne çekmiştir. Çınar’ın gözaltına alınması ile birlikte gerçekler bir bir açığa çıkar. Ayşegül ve Poyraz birbirlerine dair öğrendikleri ile birlikte yeni bir yol ayrımına girerler.

Ayşegül ( Burçin Terzioğlu )

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu’nun canlandırdığı Ayşegül Poyraz’ın aşkı ve Bahri Umman’ın kızıdır. Poyraz hayatına girdikten sonra hayatı iyice değişir.

Poyraz ( İlker Kaleli )

Hayatı boyunca tutunacak dalı kalmayan Poyraz her ne kadar serseri gibi görünse de yüreği ile birlikte herkesin takdirini topladı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş