02 Kasım 2016 Çarşamba 19:05
Poyraz Karayel 67.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 9 Kasım

Çarşamba akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla beklenen Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. Poyraz Karayel dizisi bu hafta 66.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte detaylar..

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ali İl, İlker Aksum gibi isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel dizisinin yapımcılığını Limon Film üstleniyor. 2016 2017 yayın döneminde 3.sezonun içerisinde yer alan Poyraz Karayel dizisi son olarak 2 Kasım Çarşamba akşamı 66.bölümü ile yayınlandı.

Poyraz’ın geri dönmesiyle birlikte dizi yeniden şekilleniyor ve taşlar yerine oturuyor. Özel görevden gelen Poyraz’ın geri dönüşü ile birlikte yakınları şaşkınlık ve sevinç içerisinde yer alıyor. İşte son bölümde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Dizide bu hafta Poyraz Ayşegül’ü şok ederek gizli kimliği ile Saygunerlerin evindeki görevine başlar. Bu gizli görevden Ayşegül’ün hemen ardından Bahri Baba da haberdar olur ancak ne Ayşegül ne de Bahri bu görevden hoşnut olur. Poyraz’ın kendisinden bir şeyler sakladığını düşünen Bahri Poyraz’ın neler çevirdiğine karar verir.

Zülfikar hastaneye kaldırılan Meltem’in yanından bir an bir ayrılmaz ve sağlığından endişelidir. Meltem’i ordan kaçırmaya karar veren Zülfikar’ın işi kolay değildir. Taş kafa ile bir kaçırma planı yapmaya başlar ancak onları bir sürpriz bekler.

Poyraz girişim ile ilgili önemli bir ipucu olan Taner’in peşine düşer. Taner’in peşinde olan kişi sadece Poyraz değildir. Poyraz’ın Taner’in peşindeyken yolları hiç ummadığı biriyle yolları kesişir. Bu sürpriz ile birlikte hem Ayşegül hem de Poyraz derinden sarsılacaktır.

Poyraz Karayel dizisi yeni bölümü ile 9 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D’de!

Son Güncelleme: 02.11.2016 19:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş