02 Kasım 2016 Çarşamba 19:12
Poyraz Karayel 66.bölüm fragmanı çıktı mı 2 Kasım Çarşamba son bölüm özeti

Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. Sevilen dizi son olarak bu hafta 65.bölümü ile ekranlarda oldu. Dizinin yeni bölümü ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İlker Aksum, Ali İl gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Poyraz Karayel dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. 3.sezona da fırtına gibi bir giriş yapan Poyraz Karayel dizisi son olarak 65.bölümü ile 26 Ekim Çarşamba akşamı yayınlandı.
Sürpriz gelişmelerin yaşandığı dizinin bu haftaki bölümünden yaşananlar ise şu şekilde;

Poyraz Karayel son bölüm özeti:
Dizide bu hafta Sinan ile birlikte kaçmak üzere olan Poyraz İsa’nın bindiği otobüste yaşanan patlama ile birlikte kalakalır. Poyraz bu saldırının izini sürmeye başlamıştır. Umman ailesi de İsa’nın başına gelenlerin ardından kahrolur Bahri ve Poyraz’ın yüzleşme zamanı da gelir.

Sayguner Ailesi’ni ise Ayşegül’ün aldığı kararlar alt üst eder ve büyük trajediler bekler. Meltem ise hücreye atılır. Zülfikar her ne kadar Meltem’i rahatlatmaya çalışsa da içeride dayanamayacağının farkındadır.

Poyraz’ın saldırı ile ilgili keşfettiği bir ipucu ise zor bir karar almasına ve İsa’ya zarar verenleri bulmak için yapacağı en büyük fedakarlığa neden olur. Poyraz’ın atacağı adım ise Ayşegül başta olmak üzere herkesi şok eder.

Poyraz Karayel kimdir?
Dizinin baş kahramanı Poyraz Karayel.. Başından türlü olaylar geçen ve hayatına sonradan girecek olan Ayşegül’e büyük bir aşk besleyecek olan Poyraz Karayel polistir.
Hayata tutunacak bir dal arayan ve bunu başaramayan Poyraz Karayel’in tek varlığı Sinan’dır. Her ne kadar serseri gibi görünse de ondaki yürek kimsede yoktur.
 

Son Güncelleme: 02.11.2016 19:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş