04 Kasım 2016 Cuma 16:34
Piramit yarışması yeni bölümleri ne zaman başlayacak yayın günü

Bir dönem Show Tv’nin en çok takip edilen programları arasında yer alan ancak yayın hayatına ara veren Piramit  yarışmasından sevenlerine müjdeli haber geldi. Piramit yeni bölümlerinin başlayacağı tarih belli oldu! İşte detaylar..

Sunumunu Yusuf Çim’in üstlendiği takım koçluklarını ise Evrim Akın ve Sertan Erkaçan’ın üstlendiği Piramit yarışması geri dönüyor! Eğlenceli oyunları ve hızı ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Piramit yarışması geçtiğimiz dönemlerde yayınlanmış ancak yayın hayatına ara vermişti.

Bazen kahkahalara boğan bazen ise merakla izleten Piramit yarışmasının yeni yayın tarihi ve yayın günü belli oldu. Piramit 5 Kasım Cumartesi gününden itibaren saat 17.00’de başlayacak ve her cumartesi Pazar günleri Show Tv’de olacak.

Yusuf Çim Kimdir?

Son dönemlerin en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Yusuf Çim 26 Eylül 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. 25 yaşında olan Çim model, şarkıcı ve dizi oyuncusudur.

İstanbul doğumlu olan Yusuf Çim’in bir ablası ve bir de abisi bardır. Liseyi Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde Bilgisayar Programcılığı üzerine bitiren Yusuf Çim Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

Lise yıllarında 2 yıl kadar futbol oynayan Çim sakatlığından dolayı futbol hayatını noktaladı. 2011 yılında Best Model yarışmasında 2. Olan Yusuf Çim 2014 yılında Ezra dizisinde başrolde yer almıştır.

Çilek Kokusu dizisinde de rol alan Yusuf Çim Show Tv’nin sevilen yarışma programı Piramit programını sunacak.

Yorumlar

Google+'da Paylaş