29 Ekim 2016 Cumartesi 14:00
Pelin Karahan Yeter dizisinden ayrılıyor mu çıkıyor mu?
ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yeter dizisinde heyecan devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran Yeter dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan Pelin Karahan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..
 
Perşembe akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde Wilma Elles, Yurdaer Okur, Ekin Türkmen gibi isimlerin yer aldığı Yeter dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve başrol isimlerinden olan Pelin Karahan’ın diziden ayrılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Beş yıl önce iş adamı olan Bedri Güntay ile dünya evine giren ve Ali Demir adında bir erkek çocuğu olan Pelin Karahan ikinci kez anne olma heyecanını yaşayacak. İki sezondur ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden Yeter dizisinde rol alan Pelin Karahan hamileliğinin beşinci ayında ve diziden ayrılması planlanıyor.

Setteki yoğun çalışma temposundan dolayı son dört ayını evinde dinlenerek geçirmek isteyen Pelin Karahan Yeter dizisinden ayrılacak.
Dizi başlamadan önce de yapım şirketi ile hamile kalırsam ayrılım şeklinde anlaşan Pelin Karahan’ın bebeğin gelişimi için diziden ayrılacağı ifade ediliyor.

İlk çocuğu Ali Demir’in doğumunda olduğu gibi bu çocuğunun doğumunun ardından ekranlara uzun bir süre ara vermeyi planlayan Pelin Karahan yakında Yeter dizisinin oyuncu kadrosundan çıkacak. Oyuncunun durumu ile ilgili değerlendirmenin 10 gün içinde yapılacağı belirtiliyor.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 17:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş