11 Ocak 2017 Çarşamba 21:44
Payitaht Abdülhamit Dizisi Nerede Çekiliyor?hANGİ şEHİRDE-Başrolde Kimler Var?
 Payitaht Abdülhamit dizisi nerede çekiliyor payitaht Abdülhamid dizisi soğuk hava ve zor iklim şartlarına rağmen devam ediyor. Film tarafından hazırlanan 12 milyon dolar bütçe ayrılan Payitaht Abdülhamit dizisi için ünlü yönetmen Serdar Akar kolları sıvadı . Tarihi dizi için özel alanlar inşa edilmesini isteyen ünlü yönetmen zor koşullara rağmen çekimlere devam ediyor. Dizi için özel hazırlanan alanlarda İnşaat nerede sona gelindi Payitaht Abdülhamid dizisinin çekileceği mekanın İnşaat tamamlanmak üzere işte dizinin çekildiği yer ve inşaatlar.

Televizyon ekranlarında yepyeni bir dizi daha geliyor tarihi dizileri verilen önem ve ilgi ardından stilim yeni bir dizi daha hazırlıyor. Ömerli'deki Kılıçlar köyünden  bir Araziye kurulan set çekim için hazırlıklara başlandı. Ömerli Köyü'ndeki arazide senaryonun geçtiği mekanın inşaatı da tamamlandı. İstanbul Şile'de bulunan Ömerli ilçesi olduğu düşünülen Payidar Abdülhamid dizisinin çekimleri heyecanla bekleniyor dizinin büyük ihtimalle İstanbul Ömerli Beldesi Kılıçlar köyünde çekildiği söylentiler arasında yer alıyor .

Payitaht Dizisi Oyuncu Kadrosu

İbrahim Kendirci

1986 yılında hayata gözlerini Gaziantep’te açan yakışıklı oyuncu 30 yaşındadır. Kavak Yelleri dizisinde canlandırdığı Deniz AKÇA rolü ile tanıdığımız İbrahim Kendirci daha önce Sevdaluk dizisinde Orhan karakterine hayat vermiştir.

 

Akın Akınözü

1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Akın AKINÖZÜ 26 yaşındadır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Ali karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Son olarak ‘Arkadaşlar İyidir’ dizisinde rol almıştır ve Eren karakteri ile başrol oynamıştır.

 

Bülent İnal

1973 yılında Şanlı Urfa’da doğan Bülent İnal 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 1992 yılında Mahallenin Muhtarları dizisinde rol alarak sinema sektörüne dahil olan Bülent İnal daha sonra sayısız projede yer almıştır. Babam ve Ailesi Urfalıyam Ezelden ve Tatar Ramazan son 5 yılda ki projelerindendir.

 

Son Güncelleme: 11.01.2017 21:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş