24 Ekim 2016 Pazartesi 20:57
Paramparça Selma Sinem Öztürk kaç yaşında kimdir nereli


STAR TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve çok sevilen diziye yeni dahil olan Sinem Öztürk, Selma karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu bu sezon Paramparça dizisinde yer alacak.

Son olarak Kiralık Aşk dizisinde yer alan Sinem Öztürk, ülkemizde başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile tanınmaktadır. Paramparça dizisine transfer olan Sinem Öztürk Selma karakterine hayat vermektedir.

Dizide Selma karakteri hem Cihan hem de Harun’un hayatına büyük etki yapacak. Son derece ön planda olacak olan Selma karakteri dizinin 76.bölümünden itibaren dizide yer almaya başlıyor.

Sinem Öztürk kimdir?

Ülkemizin sayılı oyuncularından birisi olan Sinem Öztürk birçok başarılı projede yer almıştır. 2007 ile 2012 yılları arasında yayınlanan Arka Sıradakiler isimli dizide büyük bir ün yakalayan Sinem Öztürk yer aldığı projelerde başarılı olmuş bir isimdir.

1 Eylül 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Sinem Öztürk, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır. Profesyonel kariyerine adım atmadan önce Sinem Öztürk tam 26 kısa metrajlı filmde yer almış ve 8 film çekmiştir.


Sinem Öztürk 169 cm boyunda ve 63 kilogram ağırlığındadır. Kumral renk saçlara sahip olan güzel sanatçı İstanbul’da yaşamaktadır.


 
Son Güncelleme: 24.10.2016 21:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş