21 Kasım 2016 Pazartesi 20:55
Paramparça Dilara – Ebru Özkan kaç yaşında nereli boyu kaç?
Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Paramparça dizisinde Dilara karakterine hayat vermekte olan Ebru Özkan dizinin en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu.

Güzel sanatçı Ebru Özkan; kaç yaşında nereli hangi dizilerde oynadı seyirciler merak ediyorlar.İşte güzel sanatçının merak edilenlerini sizler için bir araya getirdik.

Ebru Özkan kimdir?

18 Kasım 1978 tarihinde dünyaya gelen Ebru Özkan, Ankara doğumludur. Birçok dizi ve film projesinde yer alan Ebru Özkan aynı zamanda modellik kariyeri de bulunan bir sanatçıdır.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesini başarı ile tamamlamış olan Ebru Özkan; üniversite eğitiminin ardından oyunculuk hayatına başlamıştır. İlk defa beyaz perdede yer aldığı film Kabuslar Evi Bir Kış Masalı filmi olmuştur. Ebru Özkan bu filmde Melisa karakterine hayat vermiştir.

Sinema filminde gösterdiği başarı ile dikkatleri üzerine çeken Ebru Özkan, 2009 senesinde Hanımın Çiftliği isimli dizide yer almıştır. 2 yıl bu dizide yer alan Ebru Özkan, dizide Halide karakterine hayat vermiştir.

Hanımın Çiftliği dizisinin ardından Anneler ve Kızları isimli dizide başrol olarak yer alan Ebru Özkan birçok projede yer almıştır. Son olarak Paramparça dizisinde Dilara karakteri ile ekranlarda yer almıştır ve halen dizide rol almaktadır.
Ebru Özkan’ın boyu kaç?

Ünlü sanatçının boyu 1.73 olarak bilinmektedir.


Ebru Özkan oynadığı dizi veya filmler

Paramparça
Anneler ve Kızları
Hanımın Çiftliği
Çınar Ağacı
Güldünya
Kara İnci
Gözyaşı Çetesi
Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı


 

Son Güncelleme: 21.11.2016 23:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş