21 Kasım 2016 Pazartesi 20:27
 Paramparça Cansu kaç yaşında Leyla Tanlar kimdir?


Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Paramparça isimli dizide Leyla Tanlar, Cansu karakterine hayat vermektedir. Sevilen dizinin öne çıkan oyuncularından birisi olan Leyla Tanlar kimdir, seyirci tarafından merak ediliyor.

Paramparça dizisinin en çok öne çıkan isimlerinden birisi olan Leyla Tanlar, Cansu karakteri ile oyunculuğuyla çok beğeniliyor. Peki Leyla Tanlar kaç yaşında?

Leyla Tanlar kaç yaşındadır?

13 Aralık 1997 tarihinde dünyaya gelen Leyla Tanlar henüz 19 yaşındadır. Oldukça genç bir oyuncu olan Leyla Tanlar, oyunculuğu ile takdir toplamaktadır.

Küçük yaşlardan itibaren tiyatro ile ilgilenen Leyla Tanlar, birçok tiyatro kulübüne katılmıştır. İlkokul yaşlarından itibaren sahneye ilgi duyan Leyla Tanlar, oyunculuğu mesleği olarak görmeye genç yaşlarında başlamıştır.

Paramparça dizisinde oynadığı Cansu karakteri ile çok sevilen Leyla Tanlar ülkemizin gelecek vaat eden oyuncuları arasında yer almaktadır. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan genç sanatçı Paramparça dizisinde halen rol almaktadır.

Dizide genç bir kızı canlandırmakta olan Leyla Tanlar’ın oynadığı Cansu karakteri Paramparça dizisinin en çok konuşulan karakterlerinden birisidir.


Son Güncelleme: 21.11.2016 20:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş