11 Şubat 2017 Cumartesi 12:27
Paramparça 91.bölüm 13 Şubat Pazartesi kim öldü?

Star Tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan Paramparça dizisi birbirinden önemli gelişmeleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin yayınlanan fragmanında diziye bir kişi veda ediyor ancak kimin öldüğü merak ediliyor. İşte detaylar..

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Barış Falay gibi isimlerin oynadığı yapımcılığını ise Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Paramparça dizisi her pazartesi akşamı yeni bölümleriyle reytinglerde rekor kırmaya devam ediyor.

3.sezonun içerisinde yer alan Paramparça dizişi 91.bölüm ile 13 Şubat Pazartesi akşamı ekranlarda oluyor. Dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez’e senaryosu ise Yıldız Tunç’a ait olan Paramparça dizisinde acı haber geliyor!

Bu hafta gelen ölüm haberi ile birlikte herkes kahroluyor! Cihan Demir’in bu işte parmağı olduğunu şüphelenir ancak her ne kadar da olsa delil yoktur. Üstelik aynı çatışmada Damir’in de vurulması onu şaşırtmıştır.

Paramparça dizisinde Harun karakterini canlandıran Barış Falay diziden ayrılıyor. Son olarak çatışmada vurulan ve Ozan’ın önüne atlayan Harun ölerek diziye veda ediyor!

Paramparça dizisi yeni bölümü ile 13 Şubat Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında!

Son Güncelleme: 11.02.2017 17:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş