31 Ekim 2016 Pazartesi 13:32
Paramparça 79.bölüm fragmanı çıktı mı 7 Kasım son bölüm

Star TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Paramparça dizisi 78.bölümü ile 31 Ekim Pazartesi akşamı 78.bölümü ile yayınlandı. Dizinin yeni bölümü ile ilgili merak edilenler ve son bölüm özet gelişmeleri sizlerle..

Pazartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Erkan Petekkaya, Hümeyra, Barış Falay, Mine Tugay gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Paramparça dizisi bu hafta 78.bölümü ile yayınlandı.

Yeni bölümü 7 Kasım Pazartesi akşamı ekranlarda olacak dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm özeti:

Cansu’nun sağlık durumu günden güne kötüleşmeye devam eder. Doktorlar ise Cansu’nun bebeğinden  vazgeçmesinden başka seçeneğin olmadığını söyler. Cansu her ne pahasına olursa olsun bu bebeği doğurmak ister. Kızını göz göre göre kaybeden Cihan yapacak başka bir şey kalmadığını anlar ve bebeğin alınması için Cansu’yu hastaneye kaldırır.

Dilara ise telefonunun dinlendiğini öğrenir ve  bu konuda ise Harun’u suçlar. Kendisini Dilara’ya bir türlü inandıramayan Harun ise halası Maide’yi tüm haklarını elinden alarak bakımevine kapatır.

Candan ise başını büyük bir belaya sokar. Candan’ın bulaştığı bu belaya Asuman da ortak olur. Burhan’ın Özkan’ı ve Vedat’ı vuranın da Deniz olduğunu öğrenen  Cihan ise Burhan’dan intikam almak için harekete geçer.

Keriman ise Burhan’a gönlünü kaptırmıştır ancak yolları ise Rahmi Bey ile kesişir. Paramparça dizisi her pazartesi akşamı Star Tv’de olacak ve 79.bölümü de 7 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Son Güncelleme: 31.10.2016 18:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş