23 Ekim 2016 Pazar 16:43
Paramparça 78. Yeni bölüm fragmanı çıktı mı 31 Ekim Pazartesi son bölüm özeti
Pazartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Paramparça dizisinde heyecan devam ediyor. Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği Paramparça dizisi son olarak 24 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..
 
Başrollerinde Erkan Petekkaya, Barış Falay, Mine Tugay gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Paramparça dizisinde heyecan devam ediyor. 3.sezon içerisinde yer alan fenomen dizide yine birbirinden heyecanlı gelişmelere tanıklık etmeye devam ediyoruz.
31 Ekim Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak dizinin bu haftaki bölümünde yaşanacak olan gelişmeler ise şu şekildeydi;

77.bölüm özeti:
Hazal’ın Maide Hanım ile olan telefon konuşmasına tanıklık eden Cihan ile Ozan soluğu hemen yalıda alır. Hazal Özgür’ü öldürdüğünü itiraf eder. Cihan ise Hazal’ı hemen polise teslim etmek istese de Dilara buna karşı çıkar.

Hazal için artık kaçmaktan başka bir şans kalmamıştır. Cihan Maide Hanım’dan cinayetin işlendiği bıçağı ister. Maide ise yıllardır beklediği anı sonunda yakalamıştır.
Cansu’nun hastalığı ve ardından gelen Hazal’ın durumu ise Dilara ile Cihan’ı birbirine yakınlaştırır. Harun bu duruma tahammül edemez diğer yandan da Asuman’ın kışkırtmaları ile başa çıkmak zorundadır.

Candan ile işbirliği içerisinde olan Asuman bir gece Candan’ın evinde saldırıya uğrar!
Cansu’nun ise hastalığı hızla ilerlemektedir. Cansu akrabalarından hastalığının genetik olduğunu öğrenir. Ölümü pahasına bebeğini doğurmak isteyen Cansu akrabalarından bu bilgiyi saklamak ister.
Özkan’ın Burhan Bey tarafından kullanıldığını öğrenen Deniz ise Özkan’a yardım etmek isterken kendisini belanın içerisinde bulur.

Paramparça konusu
Ayrı dünyalara ait olan iki insanın imkansız aşkını ele alıyor Paramparça dizisi.. İki kaza ile yolları hiçbir zaman ayrılmayacak olan 6 kişi de zamanla bu hikayenin içine dahil oluyor..
Her pazartesi akşamı reyting rekorları kırmaya devam eden fenomen dizi Paramparça yeni bölümü ile 31 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş