04 Ekim 2016 Salı 13:58
Paramparça 75.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi
 
Başrollerinde Barış Falay, Erkan Petekkaya, Mine Tugay, Hümeyra gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Paramparça dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 74.bölümü ile yayınlanan Paramparça dizisinin 75.bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte son bölümün özeti şu şekilde;

74.bölüm özeti:
Paramparça dizisinde bu hafta Dilara Asuman’ın yalıya yerleşmesinden rahtsızdır. Avukattan aldığı haberin şokuna giren Dilara ne yapacağını düşünmektedir. Asuman ise bundan böyle ne İstanbul’dan ne de yalıdan gidecek gibi durmaktadır. Hazal’ı da avucunun içine alan Asuman Ozan’ın da kapısını çalmayı ihmal etmez.

Deniz ile Cihan Cansu’nun hastalığı ile nedeniyle bir araya gelirler. Duyduklarına inanmamakta zorlanan Cihan Dilara’ya durumu anlatır. Cansu’nun iyileşmesi artık ikisinin de tek amacı olacaktır.

Burhan ile ilgili bildiği acı gerçeği Deniz’e açıklayan Cihan Cansu’dan hiç beklemediği bir tepki alır. Burhan ise imzalattığı senet ile Özkan’ı elinde tutar ve ondan Cihan’a karşı ajanlık yapmasını ister. Burhan yıllardır bilendiği Cihan ile kendi yöntemleri işe yüzleşmek ister.
 
Son Güncelleme: 04.10.2016 20:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş