01 Ekim 2016 Cumartesi 14:33
Paramparça  74.bölüm fragmanı neler yaşanacak?
 
Pazartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan yapımcılığını ise Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Paramparça dizisinde heyecan devam ediyor. Her hafta yayınlanan bölümleriyle reyting rekorları kıran Paramparça dizisi bu hafta yeni bölüm olan 74.bölümü ile yayınlanacak.
3 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda olacak Paramparça’nın bu haftaki bölümünde yaşanacak olan gelişmeler ise şu şekilde;

74.bölüm özeti:
Asuman’ın yalıya yerleşmesinin ardından Dilara ise son derece rahatsızdır. Avukattan aldığı haberle şoka giren Dilara bakalım ne yapacak? Öte yandan Asuman bundan böyle ne İstanbul’dan ne de yalıdan gidecek gibi değildir. Asuman Hazal’ı avucunun içine almıştır ve Ozan’ın da kapısını çalar.

Cansu’nun hastalığının ardından Deniz ve Cihan bir araya gelir. Duyduklarına inanmakta Cihan Dilara’ya durumu anlatır. İkisinin de amacı Cansu’nun yanında olmaktır.

Burhan ile ilgili bildiği acı gerçeği açıklayan Cihan ise Cansu’dan beklenmedik bir tepki alır. Burhan ise imzalattığı senet ile elinde tuttuğu Özkan’dan Cihan’a karşı ajanlık yapmasını ister. Burhan ise yıllardır bilendiği Cihan ile kendi yöntemleri ile yüzleşecektir. Paramparça dizisi yeni bölümü ile 10 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş