16 Ocak 2017 Pazartesi 11:13
Paramparça  16 Ocak 87. Yeni Bölüm Neler Olacak? Dilara Ölecek mi?
Paramparça 16 Ocak 87. Yeni Bölümde Neler Olacak? Dilara Ölecek mi? Bu akşam saat:20:00 da Star Tv'de yayınlanacak olan yeni bölümde Dilara'nın geçirdiği kaza damga vuracak. Harun ve Cihan Dilarayı Ararken Ölüm Haberi alıyorlar. Paramparça yeni bölümde yaşanacak gelişmeler ayrıntılar haberimizde

PARAMPARÇA 16 OCAK 87. YENİ BÖLMDE NELER OLACAK


Paramparça 16 Ocak Pazartesi her hafta olduğu gibi yeni bölümü ile izleyenlerinin karşısında olacak. Dizinin Star Tv’de yayınlanan yeni bölümünde Dilara’nın otobüsün altında kaldığı ve hastaneye getirildiği görülüyor. Ozan Dilara ile tartıştıktan sonra bu kazanın yaşanmasının sebebi olarak kendisini görüyor.

Dilara ile Harun konuşurken onları duyan Ozan çok öfkelenir Dilara ile konuşmak ve Harun ile aralarında geçen konuşmanın hesabını sormaya gelen Ozan çok sinirlenir ve Annesi Dilara ya demediğini bırakmaz . Duydukları karşısında çok üzülen Dilara Otobüsün altında kalır. Çevredeki ler tarafından hastaneye kaldırılan Dilara ölümle pençeleşir.  Otobüsün altında kaldığı yetmezmiş gibi Dilara’nın çantası da oradaki bir kaçpkaçcı tarafından kaçırılır.DİLARA ÖLECEK Mİ?

Dilara’ya ulaşmaya çalışan Harun ve Cihan ısrarlı aramalarına rağmen Dilaraya ulaşamazlar. Dilara’nın durumundan endişe eden Harun ve Cihan’nın aldığı 40’lı yaşlarda bir kadın öldü haberi ikiliyi şoka uğratır.

Son Güncelleme: 20.01.2017 14:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş