01 Kasım 2016 Salı 11:15
Pana Film’den Necati Şaşmaz iddialarına yanıt!

Türk televizyonlarının uzun soluklu dizileri arasında yer alan ve bu sezon yeni bölümleri yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Polat Alemdar’ı olan Necati Şaşmaz ile ilgili çıkan iddialara Pana Film yanıt verdi. İşte detaylar..

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan ve Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz’ın 15 Temmuz hain darbe girişiminden iki ay önce Kurtlar Vadisi Darbe isminin alınmasından dolayı Necati Şaşmaz’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna davet edilmediği iddia edilmişti.

Necati Şaşmaz’ın resepsiyona katılmama iddiaları ile ilgili Pana Film’den açıklama geldi. İşte o açıklama;

Bazı internet sitelerinde Pana Film Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz hakkında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katılmadığına yönelik asılsız haberler yayınlanmıştır.

Oysa, Sayın Necati Şaşmaz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen 29 Ekim resepsiyonuna telefonla bizzat aranarak davet edilmiş ancak daha önceden planlanan bir yurtdışı gezisinde olduğu için katılamamıştır.

Bu durum Cumhurbaşkanlığı yetkililerine de bildirilmiştir.

Hal böyle iken, bu tür haberleri, Sayın Necati Şaşmaz hakkında son günlerde sistematik bir şekilde yürütülen karalama kampanyasının bir devamı olarak değerlendiriyoruz.

Bu tür asılsız haberlere imza atan internet siteleri hakkında yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın…

Saygılarımızla…

PANA FİLM

Yorumlar

Google+'da Paylaş