23 Ekim 2016 Pazar 21:13
Ozan Güler (O Hayat Benim Arda) kimdir kaç yaşında nereli
FOX TV ekranlarında başarı ile yayınlanmaya devam etmekte olan O Hayat Benim dizisinin en önemli karakterlerinden birisi olan Arda karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ozan Güler seyircinin ilgisini çekiyor.

Genç ve yakışıklı oyuncu Ozan Güler’in boyu kaç, kaç yaşında olduğu merak ediliyor. İşte yoğun olarak Ozan Güler hakkında merak edilenler.

1991 senesinde dünyaya gelen Ozan Güler; 25 yaşındadır. 2012 senesinde düzenlenen model yarışmasında Türkiye’nin en iyi üçüncü modeli seçilmiştir.

1.84 boyunda olan Ozan Güler, siyah renkte saçlara ve gözlere sahiptir. Yakışıklı oyuncu O Hayat Benim dizisinde sergilediği oyunculuk ile takdir toplamıştır.

Modellik yaptığı dönemlerde Çılgın Dersane isimli film projesinden teklif alan Ozan Güler teklifi geri çevirmemiş ve oyunculuk dünyasına bu şekilde merhaba demiştir.

Oyunculuk üzerine o dönem bir eğitim almamasına rağmen yeteneği sayesinde oldukça başarılı bir performans gösteren Ozan Güler, O Hayat Benim dizisinde Arda karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır.

Yakışıklı oyuncunun küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgi duyduğu basında yer almıştır. Sporun hayatında vazgeçilmez olduğunu belirten Ozan Güler bazı önemli oyuncuları ise kendisine örnek almaktadır.

O Hayat Benim dizisinin en çok akıllarda kalan karakterlerinden birisi olan Arda karakteri ile Ozan Güler büyük bir hayran kitlesine de erişmiştir.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş