07 Kasım 2016 Pazartesi 15:34
Oyuncu Aylin Kabasakal Kimdir?Evli mi,Hangi Dizide Oynuyor?

Aylin Kabasakal aşk hayatı kendisini yakından takip eden hayranları tarafından merak ediliyor .Aylin kabasakalın eşi kim çocuğu varmı ,evli mi bekar mı ,sevgilisi kim gibi birçok araştırmalar yapılırken ünlü askerimizin kendisi hakkında merak edilen bilgilerini sizler için sayfamızda derledik.

Uzun süredir dizi setlerinde kendisine yakından tanıdığımız Aylin Kabasakal kendisi gibi ünlü olan bir isim ile hayatını birleştirdi. Mutlu giden bir evliliği var. İstanbul gecelerinde yakışıklı eşi ile sık sık kameralara takılan mutlu pozlar veren Aylin Kabasakal hayranları için eşi hakkında edindiğimiz bilgileri bu sayfadan değerli takipçileri için paylaşmak istedik.

Aylin Kabasakal eşi Nazif selimdir geçtiğimiz yıllarda İzmir'de görkemli bir düğün ile hayatını birleştiren ünlü çift uzun süredir kusursuz bir evlilik ile hayatlarına devam ediyorlar .Aylin Kabasakal ve eşi Naz isterim yakın zamanda evliliklerinin Meyvesi olan bir çocuk ile hayatlarına renk katmayı düşünüyorlar.G üzel oyuncumuz Şu günlerde Hanım Köylü dizisinin setinde yoğun çalışmalarına devam ettiğinden dolayı İstanbul gecelerinde eşi ile gözükmüyor. Aşk hayatına eşi ile birlikte devam eden güzel oyuncumuza kariyerinde ve evliliğin de mutluluklar diliyoruz .

Aylin Kabasakal Kimdir?

Doğum Tarihi : 1974

Doğum Yeri : Almanya

Burcu :

Boyu : 167 cm

Kilo : 59 kg

9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü ‘nü bitirdi. Önceleri bazı müzik kanalı ve Tv kanallarında sunuculuk yapmış sonra oyunculuğa geçmiştir.

Oynadığı Diziler ve Filmler

Görgüsüzler – Fatoş

Baba Ocağı – Gülsüm

Kayıkçı – Sinema

Ömerçip – Sinema

Dikkat Bebek Var – Ebru

Kaçıklık Diploması – Sinema

Eş Ruhumun Eş Zamanı – Sinema

Cennet Mahallesi

Çiftebela – Yazgülü

Güzel Köylü – Nurten

Hanım Köylü

Yorumlar

Google+'da Paylaş