04 Ocak 2017 Çarşamba 16:19
Ölene Kadar Nerede Çekiliyor?Hangi İlçe Kasaba

2017 yılının ilk haftasında  izleyicilerin beğenisine sunulacak olan Ölene Kadar dizisi atv ekranlarında yayınlanacaktır. Haftanın her gününde reyting alan dizi sıralaması yapıldığında  perşembe günlerinin diğer günlere göre daha zayıf olduğu fark edilmektedir .Bu dizininde Perşembe günleri ekranlara gelmesi beklenmektedir.

Büyük bir hayran kitlesi olan Fahriye Evcen'in başrolünü üstleneceği dizi İstanbul Beykoz'da çekilmektedir.Açık hava sahneleri  ise Belgrat Ormanlarında kurulan sette çakilmektedir.

Heyecanla beklenen Ölene Kadar dizisinde yeni sezonda yapımcılığını TİMS Productions’ın üstleneceği açıklanmıştır. , Beykoz'da setlerin  çekileceği açıklandığından beri birkaç kez isim değiştirdi. İlk olarak Esaretin Bedeli olarak açıklanan dizinin ismi, daha sonra Müebbet olarak medyaya duyuruldu. Fakat son gelen haberler, dizisinin adının Ölene Kadar olacağı yönünde.
Ölene Kadar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Merakla beklenen “Ölene Kadar”ın oyuncu kadrosunda Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in yanı sıra Sarp Levendoğlu, Gülcan Aslan ve Tansu Biçer başrollerde yer alırken  onlara Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter,  Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz gibi birbirinden önemli isimler eşlik ediyor.

Büyük bir hayran kitlesi olan Fahriye Evcen'in başrolünü üstleneceği dizi İstanbul Beykoz'da çekilmektedir.Açık hava sahneleri  ise Belgrat Ormanlarında kurulan sette çekilmektedir. Dizide Engin Akyürek Dağhan rolünü üstlenmiştir. Dağhan kendi düğününün olduğu bir günde düğüne gidemiyor ve işlemediği bir suç üzerine kalıyor. Bu suç yüzünden idam ile yargılanıyor. Ülkede idam cezası uygulanmadığı için cezası müebbet hapis olarak infaz ediliyor. Tam bu sırda avukat Sevil rolünde Fahriye Evcen geçmişten gelen vicdan azabını dindirmek için davayı üstleniyor . Dağhan'ı hapisten çıkarmak için verdiği mücadeleyi konu alan filim şimdiden merakla beklenmektedir.

 

Son Güncelleme: 04.01.2017 16:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş