02 Şubat 2017 Perşembe 23:09
Ölene Kadar 5.bölüm fragmanı çıktı mı Son bölüm özeti 9 Şubat 2017 Perşembe
 ATV ekranlarının en çok takip edilen yapımları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Ölene Kadar dizisinde 4 bölüm geride kaldı. Bu hafta 2 Şubat Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Başrollerinde Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu, Fahriye Evcen gibi isimlerin oynadığı ve Perşembe akşamlarına son dönemlerde danga vurmayı başaran Ölene Kadar dizisi bu hafta yeni bölüm olan 4.bölüm ile ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Ölene Kadar dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Dağhan’ın Yılmaz’ın peşine düşmesinin ardından Ender Yılmaz ile ilgili çok önemli bir karar alır ve bu sırada gelen önemli bir karar ise Ender’in bütün planlarının değiştirmesine neden olacaktır.

Yapılan bu plan ile birlikte hem Fahri’nin hem de Dağhan’ın hayatı adeta alt üst olacaktır. Babasının katilini bulmak için eski defterleri karıştıran Beril ise bulduğu ufak bir notu Dağhan ile paylaşır.

Dağhan’ın başının yeniden derde girmemesini isteyen Selvi ise bir yandan da Dağhan’ın tazminat davasının peşine düşer. Selvi’nin Dağhan’a gösterdiği ilgiden dolayı rahatsızlığını dile getiren Yılmaz ise kardeşine bir seçin yapmak zorunda bıraktırır.

 

Ölene Kadar dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Her Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan Ölene Kadar dizisinin resmi sitesinin ardından 4.bölüm fragmanı gelişmelerini aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 02.02.2017 16:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş