27 Kasım 2016 Pazar 20:48
O Hayat Benim Selen Seyven kimdir kaç yaşında

Pazar akşamlarının sevilen dizisi olan O Hayat Benim’in oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Uzun dönemdir ekranlarda görmediğimiz Selen Seyven O Hayat Benim dizisinde yer alacak. Selen Seyven ile ilgili hazırladığımız haber sizlerle..

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği oyuncu kadrosunda ise Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray gibi isimlerin yer aldığı O Hayat Benim dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Selen Seyven dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Selen Seyven kimdir?

Dizinin yeni isimleri arasında yer alan Selen Seyven 2 Nisan 1986 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Selen Seyven Katırcıoğlu olan Seyven aynı zamanda ünlü yönetmen Ezel Akay’ın yönetmenidir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümü mezunu olan Selen Seyven 2004 yılında Büyük Buluşma dizisinin ardından 2005 yılında ise Aşka Sürgün dizisinde rol almıştır.

Hacivat ve Karagöz Neden öldürüldü sinema filminde de rol alan Seyven 2007-2008 yıllarında Kanal D’de yayınlanan Genco dizisinde rol almıştır.

2009 yılında başrollerinde Mustafa Üstündağ, Levent Üzümcü gibi isimlerin yer aldığı Abimm sinema filminde rol alan Selen Seyven 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisinde başrol olarak yer alır.

Kerem Kupacı ile 2009 yılında nişanlanan Selen Seyven 2010 yılında ise ayrılmıştır. Seyven O Hayat Benim dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş