30 Ekim 2016 Pazar 23:14
O Hayat Benim Nehir Hira Koyuncuoğlu kimdir

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan O Hayat Benim dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizide Nehir karakterini canlandıran ve Nehir karakterini canlandıran Hira Koyuncuoğlu ile ilgili haberimiz sizlerle..

O Hayat Benim dizisinin oyuncu kadrosuna sezon başında yeni bir isim daha katıldı. Nehir karakteriyle diziye dahil olan Hira Koyuncuoğlu diziye ayrı bir renk kattı. Ezgi Asaroğlu’nun canlandırdığı Bahar ile adeta soğuk savaş içerisinde olan Nehir karakterine hayat veren Hira Koyuncuoğlu ilk olarak Emir’in Yolu dizisinde rol almıştı.

Çağatay Ulusoy’un başrollerinde oynadığı dizide rol alan Hira Koyuncuoğlu şu sıralar O Hayat Benim’de gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekti.

O Hayat Benim son bölüm özeti:

Ömer yaralıdır ve çok kan kaybeder ancak Bahar’ı da korumak uğruna canını bile vermeye hazırdır. Silahlı saldırının arkasında Nehir’in olduğu da ortaya çıkması uzun sürmez. Bahar ve Nehir artık bu savaşta son kozları oynamak için hazırdır ve ölümün kıyısındadırlar.

Efsun'un da Nuran’ı geri alabilme utları tükenmiştir. Bir koruyucu ailenin Nuran’a yakınlık gösterdiğini öğrenmesi de Efsun’u yıkan son darbe olur. Her şeyi göze alıp kızını kaçırmaktan başka çaresi de kalmaz.

Son Güncelleme: 27.11.2016 20:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş