04 Kasım 2016 Cuma 00:09
O Hayat Benim Küçük Nuran Ayşenaz Atakol kaç yaşında kimdir?

O Hayat Benim  yeni sezon fragmanları yayınlandı. O Hayat Benim 4.sezonda izleyiciyi pek çok sürpriz bekliyor.

Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan ve izlenme rekorları kıran O Hayat Benim yeni sezonda ekranlara bomba gibi giriş yaptı.

ilgi ile izlenen O Hayat  Benim dizisinde senaryoda 4 yıl ileriye gidiliyor. Başrol oyuncularından Bahar hapishanedeki süresini tamamlamıştır ve artık  dışarı çıkmıştır. Ateş tekrar sağlığına kavuşmuştur.

Efsun Arda ile mutlu mesut bir şekilde yaşantısına devam ederken Bahar’ın hapisten çıkacağını öğrenir ve bir anda dünyası kararır .Efsun hamileyken bebeğini düşürmüştür .Bahar’ın öldüğünü zannettiği bebeğini alan  Efsun ona annelik yapar. Bu kız resmiyette Efsunun kızıdır ancak kan bağı olarak Bahar’ın kızıdır. Minik Nuran  annesi Bahar’a çok benzemektedir.

O Hayat Benim’de Bahar’ın kızı Nuran karakterini minik oyuncu Ayşenaz Atakol  canlandırmaktadır. Peki kimdir Ayşenaz Atakol? detaylar burada.

Ayşenaz Atakol O Hayat Benim’de Efsun’un Bahar’dan çaldığı  Nuran karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Küçük oyuncu henüz 5 yaşında. Dizideki mimikleri ve konuşması ile ilgi odağı olan Ayşenaz Atakol dizideki performansı ile oldukça dikkat çekmiştir. Minik oyuncu daha önce Kertenkele dizisinde rol almıştır. Ayşenaz Atakol dizi oyunculuğu haricinde çocuk modelliği de yapmaktadır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş