27 Ocak 2017 Cuma 23:47
O Hayat Benim Dizisi Konusu Müge Bayramoğlu kimdir?
 Mehmet Emir ve Hasret arasında büyük bir aşk yaşanmaktadır. İki genç te birbirine sevdalıdır.  Fakat bir sorun vardır. Hasret’in babası Yusuf , çiftin evliliğine karşıdır. Kızının hamile kalmasının üzerine Yusuf çılgına döner ve çifti ayırmak için hain bir plan düşünür. Planı ise Mehmet Emir’e Hasret’in öldüğünü söylemek olacaktır. Hasret doğum  yapınca Yusuf bebeği yardımcısı İlyas’a teslim eder ve bebeği ortadan kaybeder. Bebeğin adını Bahar koyarlar. İlyas’ın efsun adında bir bebeği vardır. İlyas ve karısı iki bebeği de kardeş gibi büyütür.

 

Yıllar geçer bebekler büyür. Yusuf zaman geçtikçe vicdan azabı çekerek Bahar’ı  babası Mehmet Emir’e götürmek ister. Gecekonduda büyüyen Bahar artık tüm gerçeklerle yüzleşecektir.  Hayalini kurmaya bile cesaret edemeyeceği bir servetin tek varisidir Bahar. Bakalım ihtişamlı bir hayata kavuşabilecek mi Bahar?

MÜGE BAYRAMOĞLU KİMDİR?

6 Eylül 1992 ‘de dünyaya merhaba diyen  güzel oyuncu aslen Bursalıdır. Plato Meslek Yüksek Okulu Görsel iletişim bölümünde eğitim almıtır. Başak burcu özelliklerine sahip olan güzeller güzeli oyuncu ,  özel olarak oyunculuk dersleri almıştır. Genç ve güzel oyuncu Pis Yedili dizisinde rol almıştır. Birçok tiyatroda ve reklam filminde rol alan genç oyuncu, Afife Jale Tiyatrosunda  yerini almıştır. Emanet Dizisinde rol alarak kendini daha da ön plana çıkarmayı başaran oyuncu 2015 te yayınlanan Aşk Zamanı dizisinde Derya karakterine can vererek oyunculuk hayatında bir basamak daha yükselmiştir. 

Son Güncelleme: 27.01.2017 23:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş