20 Kasım 2016 Pazar 22:04
O Hayat Benim 111.bölüm fragmanı çıktı mı 27 Kasım Pazar Fox TV
 Son yılların en çok reyting alan dizilerinden bir tanesi de O Hayat Benim diyebiliriz. Pazar akşamlarının fenomen dizilerinden olan O Hayat Benim 110.bölüm ile 20 Kasım Pazar akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Pastel Film’in üstlendiği O Hayat Benim dizisinde heyecan devam ediyor. O Hayat Benim dizisi bu hafta yeni bölüm ile 20 Kasım Pazar akşamı sevenlerinin karşısında oldu.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı O Hayat Benim’de yaşananlar şu şekilde;

110.bölüm özeti:

Ateş bir kez daha yenilmemek için elinden geleni yapacaktır. Ateş ansızın hayatına giren ve kendisine şantaj yapan ve diğer yandan da korkan Reyhan ile de aralarına duvar örmek ister. Bahar için ise artık veda vakti gelmiştir. Hayatına hangi yoldan devam edip etmeyeceğine karar veren o olacaktır..

Mehmet Emir ise şirketini ve ailesini korumak için riskli bir adım atar. Hülya ise abisine yardım etmek için herkesi harcayacak kadar çaresiz kalır. Volkan’ın yaptığı bir hata ise Efsun ile Nuran’ın sadece onların değil Arda ve Sultan’ın da hayatını karartacaktır.

Atahan Konağı’ndan Kısmetsiz Mahallesine dönme vakti gelmiştir! O Hayat Benim dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de! Dizi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 20.11.2016 22:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş