30 Ekim 2016 Pazar 13:22
O Hayat Benim 108.yeni bölüm fragmanı çıktı mı 6 Kasım Pazar son bölüm özeti

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Pazar akşamları yeni bölümleriyle karşımızda olmaya devam den O Hayat Benim dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 107.bölümü ile yayınlandı. İşte detaylar..

Pazar akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen O Hayat Benim dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray gibi isimlerin yer aldığı O Hayat Benim dizisi son olarak 107.bölümü ile 30 Ekim Pazar akşamı yayınlandı.

6 Kasım Pazar akşamı ekranlarda olacak O Hayat Benim dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Ömer yaralıdır ve çok kan kaybeder. Bahar’ı korumak uğruna canını vermeye hazırdır Ömer. Silahlı saldırının arkasında Nehir’in olduğu ortaya çıkıyor. Bahar ve Nehir artık son kozlarını oynamak için harekete geçer ve ikisi de ölümün kıyısındadır.

Ateş, Nehir’i durdurmak için harekete geçer ama artık bazı şeyler için çok geçtir. Efsun’un da Nuran’ı geri alabilmesi için umutları tükenmektedir. Koruyucu ailenin Nuran’a yakınlık göstermesi Efsun’u yakın son olay olacaktır.

Her şeyi göze alan ve kızını kaçırmaktan başka çaresi olmayan Efsun Arda ve Nuran ile birlikte hep birlikte hiç ayrılmayacakları yeni bir hayata doğru yola koyulmaya kararlıdırlar!

O Hayat Benim Hakkında

Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan O Hayat Benim dizisi ilk bölümü ile 16 Şubat 2014 tarihinde yayınlandı. Her Pazar akşamı yeni bölümleriyle karşımıza çıkan dizinin yapımını ise Pastel Film üstleniyor.

Aşk, Dram gibi konuları ele alan O Hayat Benim dizisi bu hafta 107.bölümü ile yayınlandı.

Son Güncelleme: 30.10.2016 15:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş