22 Ekim 2016 Cumartesi 11:26
O Hayat Benim 107. Yeni bölüm fragmanı çıktı mı 30 Ekim Pazar son bölüm
Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan O Hayat Benim dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Her hafta reyting rekorları kıran O Hayat Benim dizisi bu hafta 106.bölümü ile ekranlarda oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte detaylar..
 
Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen O Hayat Benim dizisinde heyecan devam ediyor. Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği O Hayat Benim dizisi bu hafta yeni bölüm olan 106.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte bu hafta yaşananlardan gelişmeler;

Son Bölüm Özeti:
Nuran çocuk polisi tarafından alınıp yuvaya yerleştirilir. Efsun ve Arda ise yasal yollardan evlat edinmedikleri için Nuran’ı kaybeder. Nuran’ın gerçek anne ve babasını açıklayamadıkları sürece elleri kolları bağlıdır.
Cemre ise gözünü karartmıştır ve herkesin hayatını alt üst etmektedir. Nehir’in başına gelenler ise Kenan’ın Ateş’e karşı nefretini daha da körükler.
Ömer ise Bahar için tehlikenin devam ettiğini görür ve onu güvende olabileceği bir mekanda gizlemeye başlar. Kenan’ın gazabından kaçmak cezaevinde bile olsa kolay değildir!
 
Son Güncelleme: 22.10.2016 14:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş