31 Ocak 2017 Salı 22:14
Nusret Takliti Yapan Survivor Eser West Kimdir? Eser'in Gerçek Soyadı Çakmakçı mı?
 Nusret Takliti Yapan Survivor Eser West Kimdir?

Survivor Gönüllüler takımı yarışmacısı Eser West her yaptığı ile konuşulmaya devam ediyor. Yarışmanın 31 Ocak bölümünde Serhat Akın ile Tartışan Eser sonunda Serhat ile karşılaştı ve puanını Serhat Akın'a karşı almnın mutluluğunu yaşadı. Bir önceki bölümünde Nusret Taklidi ile gündeme oturan Eser Serhat Akın'a karşı kazandığı mücadele sonundada aynı hareketi Serhat'a dönerek yaptı.

Eser Sevgilisi Cansel İle Neden Evlenemedi?


Eser Türkiye tarafından ilk olarak Kısmetse olur programı sayesinde tanındı. Kısmetse olur evinde aykırı tavırları ve kullandığı ingilizce ifadeler nedeni ile göze çarpan Eser sevgilisi Cansel ile yaşadığı aşk gündeme oturmuştu. Çünkü birbirini çok seven ikili ailelerin engellemesi sonucu evlenemeden programdan ayrılmışlardı.

Çakmakçı Soyadı Nereden Geliyor?

Eser West özellikle soyadı ile dikkat çekmişti kendisi ingilizce öğretmeni olarak tanıtmıştı. Daha sonra ortaya ise Eser'in gerçek soyadının Çakmakçı olduğu anlaşılmıştı. Eser'in Çakmakçı soyadı nereden geliyor hayranları tarafından merak edildi.

Serhat ve Eser 31 Ocak Salı Günü Tartı
ştı

Serhat Eser'in bu hareketine ise cevap vermedi ve daha büyük bir tartışma çıkmasının da önüne geçilmiş oldu. Zira 31 Ocak iletişim ödülünde Serhat ve Eser tartışmış ve Adada bulunan Survivor ekibinin araya girmesi ile zor sakinleştirilmişlerdi. Oyun sonunda ilk iletişim ödülünü kazanan takım Ünlüler oldu ve Galibiyeti doyasıya kutladılar.
Son Güncelleme: 31.01.2017 22:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş