22 Kasım 2016 Salı 22:31
Nur Yerlitaş kaç yaşında? İşte Benim Stilim Nurella kimdir nereli

Nur Yerlitaş kimdir?

11 Aralık 1955 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen yarışma jüriliği ile herkesin dikkatini üzerine çeken Nur Yerlitaş nurella lakabı ile anılmaktadır. Aslında kendisi modacı olarak anılmaktan pek de hoşlanmıyor kostüm tasarımcısı ya da dikişçi olarak tanımak istiyor.

Nur Yerlitaş seksenli yıllarda valiz içerisinde Milano'ya Paris'ten getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa adım attı.Moda atölyesi bulunan ünlü tasarımcının Sibel Can, Ajda Pekkan, Bülent Ersoy ,Seda Sayan gibi birçok ünlüye kostüm hazırladığı herkes tarafından biliniyor .

Show TV'de yayınlanan bak kim dans ediyor isimli yarışmada 2007 yılında jürilik yaptı.Ardından ,Yemekteyiz isimli yarışma programında ilk gün ev sahipliği yaparak herkesin beğenisini kazandı. Bugün Ne Giysem isimli yarışmasında jürilik yapan ünlü tasarımcı Demet Akalın'ın Türkan isimli klibinde oynadı .2014 yılından beri bu tarz benim isimli yarışmada jüri üyeliği yapıyor,bu yarışmadaki yüz ifadeleri ve yarışmacıları hakaretleri çok konuşuldu.

Öyle ki sosyal medyada capslere konu oldu popüler her geçen gün artan tasarımcı için reklam filmi teklifleri geldi.Yedigün reklamında ynadı 2015 yılında İşte benim stilimde istediği parayı almayınca kendisinin yerine Neslihan Yargıcı alındı renklerin düşmesinin ardından yapımcılar yeni sezonda Nur Yerlitaş'ın istediği ücreti vererek tekrar programı jüri üyesi yaptılar.

 

Son Güncelleme: 23.11.2016 00:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş