02 Ocak 2017 Pazartesi 09:56
No:309 4 ocakta neler olacak? Neler Yaşanacak?
No: 309 dizisinin 4 Ocaktaki yeni böümünde hangi gelişmeler yaşanacak? Onur ve Lale çiftinin bebekleri doğacak mı? Sürpriz doğum günü partisinde yaşanan gelişmeler. Yeni bölümün başlayış ve bitiş saatleri.

No 309 dizisi her hafta büyük bir ilgi ile izlenmekte ve seyircileri tarafından her bölümü merakla beklenmektedir. No 309 4 ocakta yayınlanacak yeni bölümü ile yine izleyenlerinin karşısında olacak. Başrollerini Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Sevinç Erbulak ve daha birçok kişinin oynadığı No: 309 dizisinin yeni bölümünde hangi gelişmeler yaşanıyor.

Yeni bölümünde Lale ve Onur çiftinin yeni doğacak çocukları için bir baby shower partisi düzenleniyor. Bu partiden haberi olmayan lale çok mutlu oluyor fakat parti sırasında birden sancısı başlayan lale hastaneye kaldırılıyor. Hastaneye kaldırılan lale doğum yapıyormu? Lale ve Onur çiftinin merakla ve heyecanla bekledikleri ve ismini önceden emir olarak koydukları çocuklarını kucaklarına alabilecekler mi? Bu ve buna benzer bir çok sorunun cevabı 4 Ocak Çarşamba günü diziyi izleyenler sorularının cevabını alabilecekler. 

No: 309 dizisi her hafta Çarşamba günü saat 20:00 da başlayan dizi fox tv ekranlarında oluyor. Dizinin ortalama bitiş saati ise 23:45 civarı oluyor. 

Son Güncelleme: 02.01.2017 10:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş