15 Aralık 2016 Perşembe 13:10
Next One Türkiye yarışması 2017 Emre Karayel Kimdir?
 Çok yakında Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Next One Türkiye yarışmacıları kimlerden oluşuyor.Merakla beklenen farklı formattaki yarışma programı Next One Türkiye jüri koltuğunda hangi isimler yer alacak. Detaylara sizler için haber turumuzda hazırladık.

Televizyon ekranları yepyeni bir yetenek yarışması ile tanışacak Fox TV ekranlarında yakın bir zamanda izleyici karşısına çıkacak olan Next One Türkiye isimli Yetenek yarışması tüm dünyada büyük ilgi gördü. Türkiye'de endemol Shine Türkiye tarafından yapımcılığını üstlenen Next One Türkiye yarışması yetenekleri sergilemek için kolları sıvadı. Tüm dünya tarafından ilgi odağı olan yarışmada yetenekliyim diyen kendisine güvenen her yarışmacı yarışmaya katılarak kendisini ıspat zayıf rakipleri ile yarışacak.

Next One Türkiye yarışması 2017 yılının Mart ayında Show TV ekranlarında başlayacak. Yarışmanın başvuruları başladı bile dünya çapında hızla yayılan yarışma yayınlandığı yerlerde reyting sıralamalarını alt üst etti. Next Vine Türkiye yarışmasının sunuculuğunu Emre Karayel üstleniyor. Daha önce de sunuculuk yapan Emre Karayel yeni yarışmacı kariyerine yeni bir adım atmış olacak .Next Vine Türkiye yarışmasının paramı Fox TV alırken jüri üyeleri hakkında henüz net bir bilgiye ulaşamadık..

Emre Karayel kimdir

18 Ekim 1972 tarihinde Osmaniye Kadirli'de dünyaya geldi Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümü başarı ile tamamladıktan sonra TRT ekranlarında sunuculuk yapmaya başladı. Ardından oyunculuğa adım atan Emre Karayel 1 Kadın 1 Erkek televizyon dizisi ile kariyerinde önemli bir yere geldi. Show TV ekranlarında kısa sürede final yapan arkadaşlar İyidir dizisinde de rol aldı.

Son Güncelleme: 15.12.2016 13:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş