29 Aralık 2016 Perşembe 18:01
Nevşehir'de okullara yarın kar tatili var mı kar tatili olan okullar 30 Aralık Valilik Kararı
Kar yağışı devam ediyor! Nevşehir'de gece etkili olması beklenen kar yağışından dolayı eğitime ara verilecek mi? İç Anadolu kara teslim, Nevşehir'de okullara kar tatili var mı, kar eğitim ve öğretimi olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Nevşehir'de yarın okullar tatil mi? Nevşehir'de başlayan kar yağışı Nevşehir ve ilçelerinde eğitimde aksamalara neden olacak mı? Nevşehir valiliği tarafından alınacak kararlar an be an burada!

İç Anadolu'nun bazı illerinde kar etkisin göstermeye başladı. Özellikle iç kesimlerde aniden düşen sıcaklık nedeniyle gece kar yağışının artarak devam etmesi bekleniyor. 
Nevşehir'de bu kar yağışından nasibini alacağa benziyor.  Kar yağışının devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? Nevşehir ve ilçelerinde özellikle iç kesimlede yer alan ilçelere bağlı köylerine yapılan taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor. Nevşehir'de eğitime ara verilen okullar son dakika haberleri, Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Nevşehir'de kar yağışı başladı. Akşam saalerinde etkili olmaya başlayan kar yağışı okulların tatil olup olmayacağı sorusunu gündeme getirdi. Kar yağışının şiddetini artırması ile okulların tatil edildi.

Türkiye yoğun kar yağşının  etkisi altında, 
Nevşehir de kar yağışı akşam saatşerinde devam etti. Ancak gece saat 22:00'dan sonra kar etkisini kaybetti, gece tekrar başlaması durumunda okulların tatil edileceği sanılmaktadır.

Valilikten okulların tatil edilmesi ile alakalı bir duyuru gelirse anlık olarak facebook sayfamızda ya da aşağıdaki linkte bulabilirsiniz...

İLLER İÇİN TIKLAYINIZ

Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri?

Son Güncelleme: 29.12.2016 18:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş