23 Ocak 2017 Pazartesi 19:08
Nejat İşler Bodrum Masalı dizisinde oynayacak mı hangi rolde?

Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan Nejat İşler son dönemlerde ağır bir hastalık geçirmesinin ardından Serenay Sarıkaya ile başrollerini paylaştığı İkimizin Yerine filminde rol almıştı. Bunun ardından Nejat İşler’den Bodrum Masalı dizisinde oynaması gündeme geldi. İşte detaylar..

Geçtiğimiz dönemlerde Serenay Sarıkaya ile birlikte İkimizin Yerine filminde rol alan ve hayranlarının karşısına tekrardan çıkan Nejat İşler’in dizi setlerine de dönüş yapması gündeme geldi.

Bodrum Gümüşlük’te sakin bir hayat süren ve burada bir futbol kulübünün başkanlığını yapan Nejat İşler dizilere geri dönüyor! Aldığı bir kararla dizilerde rol almayacağını açıklamıştı.

Ancak Nejat İşler yoğun istek üzerine tekrarda dizi setlerine adım  atıyor! Eğer Nejat İşler sürpriz bir şekilde karar değişikliğine gitmezse Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Bodrum Masalı dizisinde rol alacak.

Bir dergiye verdiği demeçte artık dizilerde rol almayacağını açıklayan Nejat İşler bu karardan hayranlarının yoğun isteği üzerine dönmek üzere! Ünlü oyuncu kendisini ekranda görmek isteyen hayranlarının ardından dönme kararı aldı.

Yakında çekimleri Bodrum’da devam eden Nejat İşler dizisi ile tekrarda hayranlarının karşısına çıkacak olan Nejat İşler’in diziye dönmesinin diğer sebebi ise başkanlığını yaptığı Gümüşlükspor’a maddi destek istemesi oldu.

Bodrum Masalı dizisi her Pazar saat 20.00’de Kanal D ekranlarında!

Yorumlar

Google+'da Paylaş