11 Kasım 2016 Cuma 15:19
Ne Giysem Yakışır neden yayınlanmıyor

TV8 ekranlarının bu sezondaki yeni programları arasında yer alan Ne Giysem Yakışır ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Cengiz Abazoğlu’nun sunumunu üstlendiği Ne Giysem Yakışır’ın yeni bölümleri neden yayınlanmıyor sorusunun cevabı sizlerle!

Yeni sezonun yeni programları arasında yer alan ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun sunumuyla sevenlerinin karşısına çıkan Ne Giysem Yakışır programından sevenlerine kötü haber geldi. Yeni bölümleri ekranlarda olmayan ve 1 Kasım’dan itibaren tekrar bölümleri yayınlanan Ne Giysem Yakışır yayından kaldırıldı.

Kanal yönetiminin aldığı karar doğrultusunda yayından kalkan Ne Giysem Yakışır programı Cengiz Abazoğlu’nun yaptığı açıklama ile bittiği duyuruldu. Daha önce Kanal D ekranlarında da yayınlanan ve büyük umutlarla moda severlerin karşısına çıkan Ne Giysem Yakışır bundan böyle TV8 ekranlarında olmayacak.

Ne Giysem Yakışır yarışmasının yerine İşte Benim Stilim’in yeni bölümleri ilerleyen günlerde başlayacak. Uzun zamandır sevenlerinin karşısında olmayan işte Benim Stilim programının bu sezonki sürprizi ise Kerimcan Durmaz olacak.

Sosyal medyanın ünlü isimleri arasında yer alan yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim’in yeni sezonunda jüri üyesi olacak.

Kerimcan Durmaz’ın yanı sıra Kemal Doğulu, Ivana Sert ve Nur Yerlitaş da diğer jüri üyeleri olacak. İşte Benim Stilim’in sunumunu yine Öykü Serter üstlenecek. İşte Benim Stilim yakında TV8’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş