16 Aralık 2016 Cuma 21:00
Muhteşem Yüzyıl Kösem reyting sonuçları bu hafta ne kadar izlendi?

Muhteşem Yüzyıl yeni sezonuna Muhteşem Yüzyıl  Kösem Bağdat Fatihi IV.Murat olarak devam ediyor Bir süre önce  heyecanla beklenen dizinin fragmanları yayınlanmıştı İzleyici dizinin başlayacağı günü iple çekmeye başlamıştı. Nihayet beklenen an  geldi ve Muhteşem Yüzyıl Kösem Fox tv ekranlarında  yeni sezon ilk bölümü yayınlandı.

TIMS Productions’ın yapımı yaptığı, yapımcılığını  Timur Savcı’nın üstlendiği "Muhteşem Yüzyıl Kösem" de hanedanın en güçlü kadını Kösem Sultan ile Osmanlı tarihine  damga vuran oğlu IV.Murad’ın zorlu mücadelesi ekrana geliyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem  yeni sezonda yeni oyuncu kadrosu ile ekrana geldi .Dizide güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay  bütün düşmanlarını alt eden ve dünyaya diz çöktüren bir sultan olan Kösem sultan karakterine hayat veriyor. Kösem’in iktidarı ele geçirmek isteyen oğlu IV.Murad’ı Metin Akdülger canlandırıyor.

Bağdat Fatihi IN.Murad’ın aşık olduğu prenses Farya karakterini  yetenekli oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor.

Yeni sezona  hızlı bir giriş yapan Muhteşem Yüzyıl Kösem dün akşam  ilk bölümü ile Fox tv  ekranlarında yayınlandı .Peki yeni sezona büyük umutla başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem  ne kadar izlendi? cevabı haberimizde….

Bir süre önce tanıtımı yapılan ve izleyiciyi meraklandıran Muhteşem Yüzyıl Kösem ‘in izlenme oranının nasıl olacağı merak ediliyordu .İlk bölümü ile Fox tv ekranlarında yayınlanan dizi  hayal kırıklığı yaşadı .Muhteşem Yüzyıl Kösem 2.34 reyting alarak total  reyting listesinde 25. sırada  kaldı.

Geçtiğimiz sezon reytingleri yüz güldüren  dizinin bu sezonda izlenme oranlarının nasıl olacağını ilerleyen dönemlerde izleyerek hep birlikte öğreneceğiz.

 

 

Son Güncelleme: 26.11.2016 00:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş