03 Kasım 2016 Perşembe 18:52
Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV.Murat yayın tarihi ne zaman başlıyor

Yeni sezonda yeni kanalında Fox Tv’de ekranlarında olacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV.Murat dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgiler netleşti. İşte haberin detayları sizlerle..

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Metin Akdülger, Şemsi İnkaya gibi isimlerin yer alacağı yapımcılığını ise Tims Productions’ın yaptığı Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV.Murat dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

Yeni sezonda senaryonun tamamen değişeceği fenomen dizinin ilk sezonu Star Tv’de yayınlanmış ve oldukça beğenilmişti. Dizinin ikinci sezonu 14 Kasım Pazartesi akşamı başlayacak ve hayranlarıyla yeniden buluşacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV.Murat dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin üstlenecek. Yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstleneceği Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV.Murat dizisinde Sultan IV.Murad karakterini IV.Murad canlandıracak.

Sultan Murad’ın büyük aşkı rolünde olacak Farya’yı da Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. Nurgül Yeşilçay ise Osmanle Devleti’ne damga vuran isimler arasında yer alan Kösem Sultan’ın yaşlılık haline hayat verecek.

ANNE OĞLU KARŞI KARŞIYA!

Osmanlı’nın en kudretli kadını olarak bilinen Kösem Sultan ile Bağdat’ın Fatihi Sultan IV.Murad karşı karşıya olacak. Annesinin gölgesi ardında sembolik bir padişah olarak çocukluğunu bitiren IV.Murad ardından düşmanların korkulu rüyası halkın ise en sevdiği padişahlar arasında yer alacak.

Sultan Murad’ın iktidar yolcuğunda en büyük engel ise Kösem Sultan olacaktır. Anne ile oğlun karşılaşması reytingleri alt üst etmesi bekleniyor.

Son Güncelleme: 03.11.2016 18:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş