09 Şubat 2017 Perşembe 11:10
Müge Anlı Sudenur Kadir Kaleli'nin Yanında Bulundu - 9 Şubat 2017 | Sudenur Kaçırıldı mı?
Müge Anlı son yayınlanan 9 Şubat 2017 Perşembe günkü programında Kayıp bir kız çocuğunu daha ailesine kavuşturdu. Sudenur Ankara'da bulundu. Sudenur'u kaçırdığı iddia edilen Kadir Kaleli'de Sudenur'un yanında idi. Canlı yayında mutlu haberi alan yakınları büyük sevinç yaşadılar. Peki Sudenur neden kaçırıldı veya kendi isteği ile mi kaçtı tüm soruların cevabını 10 şubat Müge Anlı'nın programında bulabilirsiniz9 ŞUBAT MÜGE ANLI SUDENUR ANKARA'da BULUNDU

Müge Anlı 9 Şubat Perşembe son bölümde Tekirdağ'da kaybolan Sudenur dosyasını ele aldı. Canlı yayına ilk defa çıkan Sudenur'un ailesi kızlarından haber alamadıklarını, Sudenur'ı görenlerin veya tanıyanların Allah Rızası için haber vermelerini istedi. Müge Anlı 9 Şubat tarihindeki canlı yayınında kayıp kız ile ilgili bilgileri verirken Sudenur'un henüz 12 yaşında olduğunu ve yanında birisi ile birlikte görüldüğünü açıkladı. Daha sonra canlı yayına bağlanan kişi Sudenur'un yanında olduğunu ve onu ailesi ile arasının bozuk olduğu için yanına aldığını söyledi. Bu ismin daha sonra Kadir Kaleli olduğu öğrenildi.SUDENUR NEREDE KAYBOLDU?

Müge Anlı 9 Şubat programına canlı yayın telefon bağlantısı ile katılanlar Sudenur'un ankaraya bilet aldığını söylediler. Müge Anlı Sudenur ile ilgili bilgileri ve delilleri incelerken bir yandan da seyircilerden Sudenur'u tanıyanlardan yardım istedi. Tekidağ'da kaybolan Sudenur'un Ankara'da olma olasılığının yüksek olduğunu söyleyen Müge Anlı daha 12 yaşında bir çocuğun tek başına nerelere gidebileceğini canlı yayında sorguladı.

Sudenur ile ilgili bilgileri anne ve babasından öğrenen Müge Anlı Sudenur'ın son dönemde hareketlerinde ve davranışlarında bir değişiklik olup olmadıklarını sordu. Sudenaz'ın son olarak gidebileceği yerler soruşturulurken Sudenaz'ın yanında bir adam olduğu öğrenildi. Şimdi herkes Sudenur'un yanındaki bu adamın kim olduğunu merak ediyor.
Müge Anlı İle Tatlı Sert 9 Şubat 2017 1776. Son Bölüm ATV

Son Güncelleme: 09.02.2017 11:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş