01 Şubat 2017 Çarşamba 12:50
Müge Anlı Rtük Cezası İçin Neler Söyledi-1 Şubat 2017
Müge Anlı 1 Şubat Rtükten gelen ceza hakkında yorumda bulundu? Müge Anlı ceza hakkında neler söyledi? Ceza hakkında açıklama yapın Müge Anlı zaten bize herşeyin rekoru gelir Ceza da bunlardan birtanesi oldu dedi. Müge Anlı aynı zamanda yine aynı şey olsa yine yaparım demektende kaçmadı

 Müge Anlı Rtük'ten Gelen Ceza Hakkında Konuştu?


Müge Anlı 1 Şubat programında Rtük tarafından Müge Anlı programına verilen rekor ceza hakkında konuştu. Müge Anlıceza hakkında zaten bize herşeyin rekoru gelir cezanında dedi. Ancak laflarına şaka bir yana da ben o konuda yanlış yaptığımı veya hatalı davranışta bulunduğumu düşünmüyorum dedi. Yine olsa aynı şeyleri söyler yapardım dedi.1 Şubat Müge Anlı Ceza İçin Neler Söyledi?

1 Şubat Müge Anlı ceza için bizim amacımı o konuda katili bulup yakalamaktı. Bu konuda kimin bilgisi var ise biz onu canlı yayına bağladık ve bilgisine başvurduk. Aynı şekilde bize kim destek vermek istedi ve yardımda bulunmak istedi biz onun yanına gittik veya o kişiyi canlı yayınımıza davet ettik dedi. Burada bizim amacımız bağcıyı dövmek değil amacımız katili bulmak. Kayıplarımızın nedenini sorgulayıp araştırmak dedi.
Son Güncelleme: 01.02.2017 12:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş