30 Ekim 2016 Pazar 16:29
Müge Anlı Nereli Kaç Yaşında Kiminle Evli

ATV ekranlarında yayınlanan ve izleyiciyi ekrana kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu  Müge Anlı hakkında merak ettiklerinizi ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. İşte  başarılı sunucu Müge Anlı  hakkında merak edilenler…

Güzel sunucu Müge Anlı 19 Aralık 1973 senesinde  İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun olan başarılı sunucu Müge Anlı Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yüksek lisans yaptı.

Yaptığı kaliteli programlarla  öne çıkan Müge Anlı gazeteci kimliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Ünlü sunucu Müge Anlı televizyon kariyerine magazin programları ile başladı ve

Şenay Düdek ile Dobra Dobra isimli magazin programını yaptı .Başarılı televizyoncu  Müge Anlı konuklarla sohbet içerikli  program  Dobra Dobra’yı kanal D ekranlarında Pakize Sude ile yaptı. Dobra Dobra isimli magazin programı ile önemli bir çıkış yapan güzel sunucu gazeteciliği bırakarak kariyerine sunuculukla devam etti.

 Müge Anlı ,2010 senesinde Sinan Çetin’in yaptığı Film Gibi programa çok benzer bir formatta program sundu.

Müge Anlı ile Mektubunuz  Var isimli programı sundu.Programda çeşitli nedenlerle yakınları ile görüşemeyen kişileri konuk ederek ,yakınlarını bulmaya çalıştı.

Bir çok başarılı programın sunuculuğunu yapan Müge Anlı ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programı  yapmaya başladı. Yaptığı bu programla çok ses getiren başarılı televizyoncu, Müge Anlı  ile Tatlı Sert programında cinayetleri aydınlatmaya çalışıyor ,yakınlarını kaybeden kişileri konuk ediyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş