06 Şubat 2017 Pazartesi 09:55
Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Şubat 2017 neler yaşandı?
Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’ nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun'un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı Müge Anlı ve beraberindeki Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ile avukat Rahmi Özkan'ın da yer aldığı televizyon programında yeni konulardan biri Kazım Şehirali’nin kayıp olması.

Kazım Şehirali 2 yaşında, ağabeyi İsmail Şehirali ise 4 yaşındayken babaları vefat eder. Kazım'ın babası balıkçı ama yüzme bilmiyordu. Ve bir gün yine işe gitti ancak boğularak vefat etti. Kazım Şehirali ve ağabeyi İsmail Şehirali, "Ben bu çocuklara bakamam" diyen anneleri tarafından çocuk esirgeme yurduna verildi.Kazım Şehirali ve İsmail Şehirali çoğu zaman yurttan kaçarak annelerinin yanına gittiler ancak evlilik yapan ve 3 çocuğu olan anne, her seferinde çocuklarını yurda geri gönderdi.

Ağabey İsmail Şehirali 18 yaşına geldiğinde yurttan gönderildi. Kazım Şehirali tek kaldı ve o günden sonra bir daha görüşemediler. Kazım Şehirali 40 yaşına geldi ve 24 yıldır ağabeyini göremedi.Kazım Şehirali, "Ağabeyimden hiçbir beklentim yok. Birşey de istemiyorum. Sadece sevgisini istiyorum. Ağabeyimi özledim ama bulamıyorum" şeklinde konuştu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Kazım Şehirali'nin kaldığı yer de gösterildi. Mahallelinin yardım ettiği, yemek verdiği ve arkadaşlık ettiği Kazım Şehirali'nin kaldığı baraka için Müge Anlı da yardım etmek istediğini belirtti.

Son Güncelleme: 06.02.2017 09:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş