18 Ocak 2017 Çarşamba 14:04
Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ocak Çarşamba 2017 Neler Yaşandı? Fahire Kara Gelişmelerini Aktardı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ocak Neler Yaşandı? Fahire Kara Gelişmelerini Aktardı. Kayıp Fahire Kara'dan yeni bir haber varmı? Fahire Karanın kardeşi canlı yayına çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert kaybolanları aramaya devam ediyor. Ayrıntılar Haberimizde

MÜGE ANLI ile TATLI SERT NELER YAŞANDI?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 18 ocak günü yayınlanan programda yine Fahire Kara konusu ele alındı. Fahire Kara’nın kardeşi Şakir bey Batmandan gelerek programa katıldı. Fahire Karan’nın öldüğünü zannettiğini sizin sayenizde yaşadığını öğrendiklerini söyledi. Müge Anlı ve ekibi ile destek veren herkese çok teşekkür ediyorum diyen Şakir Bey arama çalışmalarına destek veren Devlet yetkililerine de teşekkür etti.

FAHİRE KARA GELİŞMELERİ AKTARILDI?

Müge Anlı programda 18 ocak günü umreye giden hacı adaylarının eline fotoğraf dağıtıldığını gösteren görüntüleri yayınladı. Hacı adaylarının görüşleri alınırken duygusal anlar yaşandı. Fahire Kara için tüm umre adayları Mekke’de Fahire Kara yı arayacaklarını onu bulduğumuz zaman hiç vakit kaybetmeden Müge Anlıyı arayacaklarını söylediler.

Son Güncelleme: 21.01.2017 10:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş