10 Şubat 2017 Cuma 14:10
Müge Anlı Fahire Kara'nın Kızı Mesude Kara Sinir Krizi Geçirdi 10 Şubat 2017
 Mesude Kara Yüksel Aytuğ'un yazısının okunmasından sonra 10 Şubat Müge Anlı'da sinir krizi geçirdi. Müge Anlı programa ara vermek zorunda kaldı ve reklamlara girdi. Mesude Kara Neden Sinir Krizi geçirdi? Fahire Kara olayında son gelişmeler ne? Yüksel Aytuğun yazısından sonra sinir krizine giren Mesude neler söyledi

MESUDE KARA NEDEN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ


Müge Anlı 10 şubat cuma canlı yayınının son bölümünde Yüksel Aytuğ'un yazısı okundu. Fahire Kara'nın Kızı Mesude Kara Sinir Krizi geçirdi. Mesude Kara Müge Anlı'nın Anneniz bulunursa orada kendi hayatını yaşamasına müsade edermisiniz sorusunu sorunca Mesude Kara hayır kesinlikle kabul etmeyiz dedi. Mesude Kara artık yeter annemizi çok özledik artık bulunsun dedi. Mesude Kara sözlerine Cumhurbaşkanının annesi de orada kaybolabilirdi herkesin başına gelebilirdi lütfen artık annebi bulun çektiğimiz özlem açılar yeter diyerek bağırmaya başladı ve sinir krizi geçirdi. 


Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Şubat 2017 Tek...

Müge Anlı Mesude'nin sinir krizi geçirdiğini görünce program ekibine seslenerek araya reklam girmelerini söyledi. Ancak reklamları girmeden hemen önce Mesude Kara'nın çok güçlü bir şekilde bağırdığı ve krize girdiği görüldü. Müge Anlı programın sonlarında Yüksel Aytuğ'un Fahire Kara'nın kaybolması olayı ile ilgili güzel bir makale kaleme aldığını söyleyerek Yüksel Aytuğ'ın yazısını okumaya başladı.

YÜKSEL AYTUĞ YAZISINDA NELER SÖYLEDİ

Yüksel Aytuğ Yazısında Fahire Kara tam 27 yıl sonra yaşadığı anlaşıldı. Müge Anlı olayların üzerine giderek yılmadan aramaları takip etti ve araştırdı. Sonunda Fahire Kara'nın Medine'de yaşadığı ve sağ olduğunu öğrendi. Bunun üzerine yakınları çok heyecanlanırken bir yandan da kadının başına gelecekleri irdelemek lazım. Fahire Hanım evli iken başka bir adam ile evlendiğinden dolayı zina yapmış oluyor buda Arabistan yasalarına göre suç sayıldığından Recm cezasına çarptırılması gerekir. Bu nedenle dirki Fahire Kara'nın bulunsa bile düzeninin bozulmaması için çokta kurcalamamalı mı ne sözlerini kaleme aldığını açıkladı

MESUDE KARA'nın SÖZLERİ

Müge Anlı Bu satırları okuduktan sonra sözü Fahire Kara'nın çocuklarına verdi. Çocukları ise kesinlikle böyle birşeyi kabul etmeyeceklerini annelerinin senelerdir orada zulüme uğradığını bu yüzden de her ne olursa olsun sonuçta Türkiyeye getirmek istediklerini söyledi. Fahire Hanım'ın kızı Mesude ise ben annemi oralarda bırakmam bulunsun artık herkes yardım etsin Cumhurbaşkanımızda yardım etsin lütfen dedi. Ses tonu artan Mesude sinir krizine girdi ve programa ara verildi.
Son Güncelleme: 12.02.2017 21:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş