10 Şubat 2017 Cuma 01:03
Müge Anlı Fahire Kara Bulundu mu 10 Şubat 2017
8 Şubat Müge Anlı Fahire Kara Bulundu mu? Fahire Kara nerede biliniyor mu? Müge Anlı 8 şubat son programda yaptığı açıklamada Fahire Hanım ve yakınları kendisini aradığımızı biliyor  arandığını halde neden ortaya çıkmıyor açıkladı

8 ŞUBAT MÜGE ANLI FAHİRE KARA'da SON GELİŞMELER

 Fahire Kara 27 yıl sonra 8 Şubat Müge Anlı ve devlet kanalları aracılığı ile yaşadığı kanıtlandı. Programa katılan tanıklar Fahire Kara ile tanıştıklarını hatta kendisi ile konuştuklarını söyleyince Müge Anlı çalışmalarını yoğunlaştırdı ve hızlandırdı. Yaklaşık olarak son 1 senedir programlarında hemen her bölüm Fahire Kara gelişmelerine aktaran Müge Anlı 8 Şubat son bölüm dede yine son yaşananları açıkladı.Fahire Kara'nın son olarak görüldüğü yerlerin görüntüsü yayınlanırken programa katılan yakınları ise gözyaşlarını tutamadılar. Müge Anlı Fahire Kara'nın yakınlarına seslenerek Fahire Kara şu an yaklaşık olarak 70 yaşlarında kendisinin de bu aşamada çok birşeyler yapabileceğini zannetmiyorum dedi. Son yapılan programdaa Müge Anlı Fahire Kara'nın eşinin ve çocuklarının olduğunu açıklamıştı. Eşinin yemenli olduğu açıklanan Fahire Kara'nın ayrıca son evliliğinden ise 3 çocuğu olmuştu.

FAHİRE KARA NEREDE?

Müge Anlı Fahire Kara ve yakınları kendisini aradığımızı biliyor. Ancak yemenli eşinin Suudi yasalarına göre idam edileceğinden korktukları için annelerini ne dışarıya çıkmalarına izin verdiklerini nede bir başkası ile konuşmasını istemediklerini aktardı. Bu bilgileri nereden öğrendiği sorulunca Müge Anlı Fahire Kara'nın eşinin akrabalarına ulaştık ve kendisi bize bu bilgileri söyledi dedi.
Son Güncelleme: 12.02.2017 21:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş