13 Ocak 2017 Cuma 15:28
Müge Anlı Dün Bulunan Sibel Bugün Canlı yayına çıktı. Müge Anlı 13 Ocak Neler Yaşandı.

 Müge Anlı Bugün 13 Ocak Cuma günü yayında neler yaşandı. Dün Müge Anlı tarafından adeta ışık hızı ile bulunan Sibel bugün canlı yayına çıktı. sibel nasıl kaçırıldığını anlatırken Polislerin yaptığı operasyon görüntüleri izleyicilerle paylaşıldı. 

Müge Anlı 13 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan programda dün bulunan sibel ile kuzeninin bugün ailesi ile birlikte kavuşması vardı. Müge anlı canlı yayında Sibel ile ailesinin kavuşma görüntüleri yayınlandı. Sibel'i kaçıran Eniştesi yani halasının kocası da polis ekipleri tarafından yakalanma görüntüleri an be an Müge Anlının ekibi tarafından görüntülendi. Sibel çok korktuğunu ve ailesine kavuştuğu içinse çok mutlu olduğunu söyledi. Sibel'in halasıda hem yeğenine hemde kendi kızını bulduğu için Müge Anlı'ya çok teşekkür ettiğini söyledi. Müge Anlı zanlının bir ihbar sonucunda ikamet ettiği evinde polіs ekіplerі tarafından yapılan baskın ile tutuklandığını ve zorla yanında tuttuğu Sibel ile kendi kızınıda polislerin kurtardığını anlattı.

SİBEL NASIL KAÇIRILDIĞINI ANLATTI. POLİSLERİN YAPTIĞI OPERASYON GÖRÜNTÜLENDİ

Dün akşam saatlerinde yapılan operasyon sırasında Müge Anlı'nın kendi ekibi ve arkadaşlarıda olayı görüntülemeyi başardılar. Zanlının yakalanarak karakola oradan mahkemeye götürülme anları Müge Anlı 13 Ocak canlı yayınında seyircilerle paylaşıldı. Hiç kimsenin kendi kızını dahi alıkoyma hakkı olmadığını söyleyen Müge Anlı zanlıya çok kızgın olduğunu ve bundan sonra artık böyle birşey yaşanmamasını temenni ettiğini söyledi.

Son Güncelleme: 18.01.2017 14:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş