07 Şubat 2017 Salı 10:27
Müge Anlı 7 Şubat Neler Yaşandı? Mustafa Özdemir Bulundu mu?
Mustafa Özdemir 7 Şubat 2017 canlı yayında bulundu mu? 7 Şubat Müge Anlı'da neler yaşandı? Mustafa'nın annesi ve Babası neler söyledi? Her bölümü ile izleyicisini TV başına kilitleyen Müge Anlı 7 Şubat 2017 tarihinde Mustafa'dan Gelecek sevindirici haberler beklendi

Müge Anlı 7 Şubat Neler Yaşandı? 


 Müge Anlı 7 Şubat tarihinde Mustafa Özdemir'in ailesi canlı yayında yer aldı. Mustafa Özdemir Bulundu mu diye hergün programa katılan ailesi perişan halde. Müge Anlı bu kadar aramamıza rağmen hala bulunamadı. Acaba Mustafa Özdemir'in eşyalarının kasıtlı olarak mı o bölgeye koyulduğu fikrini savundu. Ama gerçeklerin kış ayı geçtikten sonra ortaya çıkabileceğini uzmanların açıkladığını söyledi. 7 Şubat Mustafa Özdemir Bulundu mu?

Müge Anlı'nın ekibi 7 Şubat son bölümde Mustafa Özdemir'in babası ile yaşadığı eve gitti. Mustafa'nın anne ve babası ile ropörtaj yaptı. Mustafa Özdemir'in babası sürekli Mustafa'yı beklediklerini sağ bulunacağından umutlarını kesmediklerini söyledi. Mustafa'nın kaybolmasının üzerinden yaklaşık olarak 30 gün geçti ancak tüm aramalara rağmen bulunamadı.

Önce Mustafa'nın kaza geçirdiği ihtimali üzerinde duruldu. Hatta eşyalarının bulunduğu yerde kırık araç farları, parçaları bile bulunmuştu. Ancak yapılan aramalar ve bulunan parçalardan da bir sonuç alınamadı. Her bölüm bulunacak mı diye umutla Müge Anlı programını izleyen seyirciler Mustafa'dan gelecek sevinçli bir haberi bekliyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 7 Şubat 2017 1775. Bölüm ATV Son Bölüm


Son Güncelleme: 07.02.2017 10:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş