06 Ocak 2017 Cuma 15:48
Müge Anlı 6 Ocak Fahire Kara ile Konuşan Kişi Programa Bağlandı
Atv de yayınlanan 6 ocak Müge Anlıda Fahire Karada çok önemli gelişmeler yaşandı. Fahire Kara ile konuştuğunu söyleyen kişi programa bağlandı ve önemli açıklamalar yaptı. Canlı yayını arayan Feride Hanım Fahire Kara nın batmanlı olduğunu söylediğini söyledi. Mit Müge Anlıdan neler istedi? Cumhurbaşkanı devreye girecek mi? Ayrıntılar haberimizde

 6 ocak Ftv de yayınlanan programda Müge Anlı da kayıp Fahire Kara konusunda yeni gelişmeler oldu. Müge anlı Mit müsteşarlığının Fahire Kara olayına el attığını ve konu ile ilgili olarak yaklaşık olarak 4 aydır programda işlenen şahitler ve yayınların görüntülerini istediler. Bu demek oluyor ki Mit’te aramalarını hızlandırıyor ve Fahire kara olayında yeterince hassas çalışıyor.

Ayrıcı Fahire Kara ile Medine de hac zamanı temasta bulunan ve Fahire Kara yı hatırlayan kişiler programa bağlandılar. Yayına bağlanan kişiler konuştukları kişinin Fahire olduklarından emin olduklarını ancak kayıp olduğunu bilmediklerinden dolayı yardımcı olamadıklarını söylediler. Program yorumcuları da Mitin devrede olması demek devletin bu işe el atması demektir. Bu konuya Numan Kurtulmuşun bizzat ilgilindiğini söyleyen yorumcular devlete de çok teşekkür ettiler.

Fahire Kara ile Konuşan Kişi Neler Söyledi?


Programa bağlanan Feride Hanım Fahire Kara yı 2015 yılında medine de gördüğünü birşeyler sattığını kendisi ile arapça birşeyler konuşmaya çalıştığı zaman kendisininde türk olduğunu söylediğini anlattı. Fahire hanım daha sonra nereli olduğu sorusunu Batmanlı olduğunu söyleyerek 1990 yılında hac faciası sırasında kaybolduğunu ve kocasının bu facia sırasında öldüğünü söyledi. ailesinin kendisininde öldüğünü zannettiklerini söyledi. Fahire Karanın yanında biri oğlanın bulunduğunu kendilerine bu kadının ailesine haber verin gelip götürsünler dediğini söyledi.


Müge Anlı ise Fahire Kara olayında kesinlikle Mit’in devrede olduğunu ve araştırmalara başladığını Fahire Kara nın bulunacağına inandığını ve kavuşmanın çok yakın olduğunu söyledi. Devlet kanallarından aldığı bilgiyi de paylaşan Müge Anlı ise gerekirse Fahire Kara bulunduğu zaman devreye Cumhurbaşkanımızın girebileceğini ve açacağı bir telefon ile 1 ila 1,5 saat içinde Fahire Kara’nın Türkiyeye getirilebileceğini söyledi.

Son Güncelleme: 06.01.2017 15:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş