31 Ocak 2017 Salı 11:38
Müge Anlı 31 Ocak Ayter Ünal Mezar Açılması İsteğinden Vazgeçti mi?
31 Ocak Müge Anlı Ayter Ünül Mezar Açılması isteğinden vazgeçti mi? Nihat Hatipoğlu canlı yayına bağlandı ve Ayter Ünal'a tavsiyelerde bulundu. Ayter Ünal ve Müge Anlı beraber Mezarlıklar daire başkanlığına gittiler.

31 Ocak Müge Anlı Ayter Ünül Mezar Açılması isteğinden vazgeçti mi?


 Müge Anlı 31 Ocak programında Ayter teyze yine damgasını vurdu. Çıktığı her bölümde isteği ile izleyenleri şaşırtan Ayter teyze ile Müge Anlı'nın beraber Mezarlıklar daire başkanlığına yaptğı ziyaret görüntüleri gösterildi. Ayter Ünal geçen hafta başvurduğu Müge Anlı'nın programında Kardeşinin mezarını kendisinin satın aldığını ancak daha sonra gelinlerinin öldükten sonra kardeşinin mezarının üstüne gömüldüğünü ve buna razı olmadığınısöyledi. 

Ayter Ünal ve Müge Anlı beraber Mezarlıklar daire başkanlığına gittiler.

Ayter Ünal 31 Ocak Müge Anlı programında Mezarlıklar daire başkanlığına gitti. Daire başkanı Ayter Ünal'ı mezarlığı açtırıp yengesini başka bir tarafa gömdürmesi isteğinden vazgeçirmek için uzun bir süre dil döktü. Daha sonra daire başkanı Ayter Teyzeye bir teklifte bulundu. Ayter Teyze'ye daha güzel ve manzaralı bir yerden mezar vereceklerini ve bunun garantısinin kendileri olduğunu söyleyen Darie başkanı Ayter Teyze'yi razı eder gibi oldu.Nihat Hatipoğlu canlı yayına bağlandı ve Ayter Ünal'a tavsiyelerde bulundu.


Ayter teyze bugünkü programda Tüm ısrarları dayanamadı ve Kardeşinin mezarını açtırmaktan vazgeçti. Bunun üzerine Müge Anlı ve stüdyoda bulunan herkes Ayter teyzeye teşekkür etti. Programın canlı yayınına Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu bağlandı. Nihat Hatipoğlu mezar açtırmanın zaruri olmadığı müddetçe doğru olmadığını söyledi. Ayter Hanım'a mezarlığı açtırma isteğinden vazgeçmesi tavsiyesinde bulunan Hatipoğlu bir yerde hak var ise de bunun merhumun çocukları tarafından karşılanması gerektiğini söylediSurvivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek? 
Son Güncelleme: 31.01.2017 11:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş