31 Ocak 2017 Salı 10:31
Müge Anlı 31 Ocak Ahmet Çelik'in Babası Kemal Alptekin Bulundu!
Müge Anlı 31 Ocak Ahmet Çelik'in Babası Kemal Alptekin Bulundu. Ahmet Çelik Avusturyadan geldi Müge Anlı Türkiye'de buldu. Babasını hiç görmediğini açıklayan Ahmet Çelik Babasını görmek istediğini ancak onu tanıdıktan sonra neler olacağını bilmediğini söyledi. Ahmet Çelik Babası ile neden ayrı düştü?

Müge Anlı 31 Ocak Ahmet Çelik'in Babası Kemal Alptekin Bulundu

Müge Anlı 31 Ocak tarihli canlı yayında bir ayrılık daha son buldu. Her bölümü ile izleyenlerin büyük beğenisini kazanan Müge Anlı yayınlanan son bölümü ile Ahmet Çelik'in Babası Kemal Alptekin'i buldu. Dün başvurarak Babasını hiç görmediğini başka birini baba dediğini anlatan Ahmet Çelik izleyenleri duygulandırmışıtı.Avusturya'dan Babası Kemal Alptekin'i Bulmak İçin Geldi


Müge Anlı Kemal Alptekin'i bulacağından o kadar emindi ki bizi izleyenlerin arayacağını tahmin ediyorum demişti. 31 Ocak Salı günü yeni bölümünde Ahmet Çelik yine canlı yayında otururken Müge Anlı canlı yayının başında Kemal Alptekin'i bulduklarını ve Ahmet Çelik ile babası Kemal Alptekin'i buluşturacaklarını açıkladı.

Ahmet Çelik ve Babası Kemal Alptekin Buluştu mu?


Daha sonra beklemeye başlayan Ahmet Çelik babasının programa gelmesini bekledi. Annesi ile ayrılan Babası Kemal Alptekin'den bir daha haber alamadığını açıklayan Ahmet Çelik Avusturya'dan babasını bulmak için geldiğini ve bunun içinde en doğru adresin Müge Anlı'nın programı olduğunu itiraf etti ve Müge Anlı'ya ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek? 
Son Güncelleme: 31.01.2017 10:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş